02.11.2012

Workshop z zakresu nowości na sezon Zima 2012/2013

Spotkanie odbyło się w dniu  22 października 2012 w Hotelu Fian przy ul. Chałubińskiego 38  w Zakopanem. Uczestnikami spotkania byli Przedsiębiorcy z terenu Podhala oraz z terenu Liptowa ze Słowacji, prezentowali nowości na sezon Zimowy.

Swoją ofertę ze strony Polskiej prezentowali Przedsiębiorcy z tematów  m.in.: Karta Pełna Korzyści, Centrum Rodzinnej Rekreacji - Harenda, program wspólnej promocji  lodowisk i ośrodków narciarskich, program do rezerwacji  online,  oraz propozycje aktywnego wypoczynku podczas kursów ski-tourowych i lawinowych,  oferta stacji narciarskich Polana Szymoszkowa oraz goście ze Słowacji przedstawili propozycje nowości na sezon m.in Tatralandii, Gino Paradise Besenova, Jasna.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno polskich jak i słowackich przedsiębiorców.  Prezentacjom towarzyszyły  długie dyskusje, rozmowy i wymiana doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu, wierzymy, że wymiana doświadczeń i kontaktów biznesowych wpłynie korzystnie na wzrost ruchu turystycznego po obu stronach Tatr.​