13.09.2012

Konkurs jakości i innowacji

Szanowni Państwo, Przedsiębiorcy działający w branży turystycznej,
Region Podhala jest niewątpliwie obszarem w którym głównym motorem napędowym jest właśnie turystyka i wszelakie jej odmiany,  (organizatorzy ruchu turystycznego biura podróży, hotelarze, restauratorzy itp.)...

Jednym z czynników, które mogą znacząco wpłynąć  na pozytywne postrzeganie regionu oraz przyczynią się do ogólnego pozytywnego wrażenia turystów przebywających na Podhalu jest szczególnie atrakcyjny zakres usług, przyjazny i pomocny personel, miłe otocznie, smaczne jedzenie, zakwaterowanie i wiele innych.

Biuro Promocji Zakopanego realizując wspólnie z Klaster Liptov projekt pt. Tatry Wspólnie”  chcąc docenić tych usługodawców którzy w swojej pracy kierują się zasadą „Nasz klient, Nasz Pan”, lub „Gość w dom Bóg w dom”,  ogłasza konkurs pt. „Jakość i innowacja”.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich podmiotów z regionu Zakopanego oferujący usługi w zakresie zakwaterowania, regionalnych specjałów kuchennych  (karczmy lub restauracje regionalne) oraz organizatorów turystyki stwarzających turystom wypoczynek na świeżym powietrzu np. parki wodne, linowe, jazda konna itp.

W celu zakwalifikowania się do konkursu wystarczy wypełnić załączony kwestionariusz w odpowiedniej dla swoich usług kategorii: zakwaterowanie, wyżywienie, sport, a następnie w terminie do 01-10-2012  wysłać na  adres: z.godlewska@promocja.zakopane.pl. Jeśli pojawią się problemy z otwarciem czy wypełnieniem pliku, prosimy o informację na podany adres mailowy, wówczas wyślemy lub dostarczymy  wydrukowany dokument. Wydrukowane i wypełnione ankiety można również bezpośrednio składać do Biura Promocji Zakopanego ul. Galicy 8 w Zakopanem w godz. 9.00-16.00.
Ocena obiektów  będzie polegała na przyznawaniu odpowiedniej liczby punktów. Zwycięzca każdej kategorii  z najwyższą liczbą punktów, charakteryzujący się najwyższą jakością oraz innowacyjnością otrzyma Puchar oraz zostanie zamieszczony na stronie internetowej  Biura Promocji Zakopanego przez okres jednego roku.
W ramach konkursu zostaną  przyznane 3 nagrody główne oraz 2 wyróżnienia.

Ważne daty w konkursie:        
1. Przyjmowanie wypełnionych kwestionariuszy: 2012-10-01
2. Ocena otrzymanych dokumentów: 2012-10-05
3. Osobiste wizyty w badanych obiektach 2012-10-06 do 2012-10-20
4. Ocena laureatów 2012-10-23
5. Rozdanie nagród 2012-11-06

Załączniki
1. Ankieta ZAKWATEROWANIE
2. Ankieta WYŻYWIENIE
3. Ankieta SPORT
do pobrania ze strony http://www.promocja.zakopane.pl/index.php?strona,doc,pol,konsultant,1696,0,5805,1,1696,ant.html


Wierzymy, ze nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, w przypadku pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.