12.09.2012

Szkolenia z tematu przepisy prawne w turystyce dla kadr z branży turystycznej

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku turystycznego Biuro Promocji Zakopanego realizując wspólnie z Klaster Liptov projekt pt. "Tatry Wspólnie" organizuje szkolenia dla kadry działających w branży turystycznej mających na celu poszerzenie kwalifikacji i podniesienie zakresu wiedzy branżowej. 

Szkolenie kierowane jest głównie dla kadry zarządzającej i menedżerskiej działającej w branży turystycznej ukierunkowane na  znajomość przepisów prawnych w turystyce.

Szkolenia są bezpłatne i mają charakter otwarty, jednak ilość miejsc jest ograniczona o kwalifikacji do szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik po odbyciu szkolenia otrzyma certyfikat.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o zgłoszenie na adres: z.godlewska@promocja.zakopane.pl do dnia 22-09-2012. Zgłoszeń należy dokonać wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy i przesłać na podany adres lub wydrukowany dostarczyć osobiście do Biura Promocji Zakopanego ul. Galicy 8 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22-09-2012.

Wierzymy, że nasza inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem, serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach, szczegóły dotyczące tematyki szkoleń znajdziecie Państwo w załączniku. W przypadku pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Załączniki:
Formularz zgłoszeniowy
Zaproszenie na szkolenie
do pobrania ze strony http://www.promocja.zakopane.pl/index.php?strona,doc,pol,konsultant,1696,0,5896,1,1696,zapraszamy_na_szkolenia_z_tematu_przepisy_prawne_w_turystyce_dla_kadr_z_branzy_turystycznej,ant.html